Outsourcing ma sens

Dlaczego outsorcing?

Gdy przedsiębiorstwo postanawia zlecić firmie zewnętrznej zapewnienie tekstyliów i urządzeń higieny, jest to rozsądna decyzja biznesowa. Outsourcing oznacza oszczędność czasu, miejsca, personelu, kapitału i zasobów, które można wykorzystać w lepszy sposób na rozwój biznesu zamiast na zarządzanie kwestiami logistycznymi.

Mniej problemów

Przejmujemy pełną odpowiedzialność za wyposażenie pracowników w odzież, biur w maty, a toalet w urządzenia higieniczne. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu.

Przekraczamy standardy

Wielu naszych klientów wybrało wynajem i serwis tekstyliów, by nie martwić się o konieczność spełniania wysokich standardów higienicznych wymaganych przez przepisy prawne. Elis oferuje rozwiązania, które spełniają wszystkie wymagane normy, gwarantując użytkownikom bezpieczeństwo pracy.

Większa kontrola

Jeseśmy liderem w zakresie innowacyjnych rozwiązań. Nasza technologia mikrochipów umożliwia monitorowanie klientom ich tekstyliów. Wiemy, do kogo należą, jak często są używane, gdzie są noszone, w jakiej są kondycji i kiedy ostatni raz były czyszczone. Gromadzenie tych informacji pozwala zoptymalizować i dostosować nasze usługi do rzeczywistych potrzeb obsługiwanych przedsiębiorstw. Lepsza kontrola często oznacza obniżenie kosztów.

Ochrona środowiska

Podobnie jak nasi klienci, dbamy o ochronę środowiska naturalnego. Współpracując z nami, masz pewność ciągłego udoskonalenia proponowanych rozwiązań, co przekłada się na obniżenie kosztów i ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko.

Poprawa wizerunku

Każda współpraca między firmą a jej klientami powinna wspierać ich markę. Nasze wewnętrzne centrum projektowe tworzy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania – od odzieży ochronnej i roboczej po maty podłogowe. Dostarczamy produkty najwyższej jakości, by wspierać markę naszych klientów.

Unimat

Przeglądając tę witrynę, akceptujesz użycie plików cookie w celu śledzenia statystyk ruchu.Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą „Polityką plików cookie”.