Outsorcing – logiczne rozwiązanie

Dlaczego outsorcing?

Decyzja o przekazaniu obowiązków związanych z zarządzaniem tekstyliami firmie zewnętrznej jest rozsądną decyzją biznesową. Outsorcing pozwala ograniczyć czas, miejsce, personel czy środki finansowe, które mogą być wykorzystywane na rozwój kluczowej działalności zamiast na dodatkowe procesy logistyczne.

Mniej problemów

Przejmujemy pełną odpowiedzialność za wyposażenie pracowników w odzież, biur w maty, a toalet w urządzenia higieniczne. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i sprawdzone. 15 000 naszych pracowników czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu.

Przekraczamy standardy

Wielu naszych klientów wybrało wynajem i serwis tekstyliów, by nie martwić się o konieczność spełniania wysokich standardów higienicznych wymaganych przez przepisy prawne. Berendsen oferuje rozwiązania, które spełniają wszystkie wymagane normy, gwarantując użytkownikom bezpieczeństwo pracy.

Większa kontrola

Posiadamy najnowocześniejsze rozwiązania. Technologia microchipów pozwala na śledzenie tekstyliów naszych klientów. Dzięki temu wiemy, do kogo należą, jak często są używane, gdzie następuje ich zużycie, czy były poddawane naprawom oraz kiedy były poddane procesowi czyszczenia. To rozwiązanie służy optymalizacji i dostosowaniu naszych usług do rzeczywistych potrzeb klienta. Zwiększona kontrola generuje realne oszczędności.

Ochrona środowiska

Podobnie jak nasi klienci, dbamy o ochronę środowiska naturalnego. Współpracując z nami, masz pewność ciągłego udoskonalenia proponowanych rozwiązań, co przekłada się na obniżenie kosztów i ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko.

Poprawa wizerunku

Każda współpraca między firmą a jej klientami powinna wspierać ich markę. Nasze wewnętrzne centrum projektowe tworzy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania – od odzieży ochronnej i roboczej po maty podłogowe. Dostarczamy produkty najwyższej jakości, by wspierać markę naszych klientów.

Unimat

Informujemy, że używamy plików cookie (ciasteczek) w celach autoryzacji, zbierania statystyk i ułatwienia korzystania z serwisu Berendsen. Przeglądając nasze strony wyrażają Pańśtwo zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki.