Odpowiedzialność korporacyjna

Zrównoważony rozwój

Odpowiedzialność korporacyjna jest integralną częścią polityki Elis. Ma ona istotny wpływ na naszą długoterminową strategię oraz na powodzenie w prowadzeniu biznesu. Angażujemy się w realny rozwój odpowiedzialności społecznej i biznesowej. Zmniejszając zużycie wody, energii czy detergentów, wprowadzając ekowzornictwo lub redukując negatywny wpływ na środowisko, cały personel Elis przyczynia się do realizacji ambitnej polityki społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Wewnątrz firmy skupiamy się przede wszystkim na wspieraniu osobistego i zawodowego rozwoju naszych pracowników.

Nasze kluczowe obszary

Kobieta i mężczyzna w trakcie rozmów biznesowych

Troska o klientów

Rozmawiamy z naszymi klientami w celu zrozumienia ich oczekiwań i potrzeb, aby zapewnić im osiągnięcie optymalnych wyników.

Pracownik produkcji podczas wykonywania pracy

Pracownicy

Nasi pracownicy to trzon naszego serwisu. Ich rozwój to klucz do naszego sukcesu. Umożliwiamy im ciągły rozwój,by mieć pewność, że posiadamy wykwalifikowaną kadrę gotową do działania we właściwym miejscui czasie

Berendsen cage driver truck.jpg

Bezpieczeństwo i higiena pracy

Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo. Każdej osobie pracującej w Berendsen lub współpracującej z firmą przysługuje prawo do bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy.

Laundry worker garment.jpg

Innowacyjne i skuteczne rozwiązania

Stale wprowadzamy innowacyjne i skuteczne rozwiązania, aby zapewnić jeszcze bardziej kompleksową obsługę. Wpływa to korzystniena jakość naszych usług oraz wynikii zadowolenienaszych klientów.

Insights_Elis

Odpowiedzialny łańcuch dostaw

Koncentrujemy się na kontroli kosztów generowanych przez naszych kluczowych dostawców,by zmaksymalizować oszczędności, które wynikająz prowadzenia polityki odpowiedzialności.

Unimat

Środowiskowa efektywność operacyjna

Zdajemy sobie sprawę, że woda,energia elektryczna, środki chemicznei surowce energetyczne(WECO)są dobrami wyczerpywalnymi, , kosztownymi i często mającymi negatywny wpływ na środowisko. Dlatego zobowiązaliśmy się do redukcji ilości ich zużycia.

Strategiczne podejście

Wierzymy, że odpowiedzialność korporacyjna (CR) jest kluczem do długoterminowego sukcesu naszej firmy. Jesteśmy blisko naszych klientów w celu zrozumienia ich oczekiwań we wszystkich aspektach CR. Bardziej niż kiedykolwiek nasze zobowiązania CR mają wpływ na pozyskanie i utrzymanie klientów, pracowników, inwestorów i dostawców. Silne relacje z lokalnymi społecznościami, partnerami i instytucjami to podstawa naszej motywacji do działania.

Our CR focus areas.png

Nasze kluczowe obszary

icon_international_blue

Kodeks Etyczny

Zasady wyznawane przez Elis i wszystkich naszych pracowników można streścić następująco: Działanie w duchu uczciwości, odpowiedzialności i doskonałości; szanowanie praw i godności każdej osoby; postępowanie w sposób przyjazny dla środowiska; zgodność z przepisami ustawowymi i wykonawczymi; stałe podnoszenie naszego poziomu wydajności.

icon_innovation_blue

Nagroda ”Innovative Washroom Solution"

W sierpniu 2016 roku, w Holandii, nasze produkty wyposażenia toalet zdobyły nagrodę „Innovative Washroom Solution”. Nagroda jest częścią holenderskiego programu telewizyjnego „The Succes Factor”. Ponadto otrzymaliśmy nominację w konkursie „Best Company” i „Most Innovative Company".

Informujemy, że używamy plików cookie (ciasteczek) w celach autoryzacji, zbierania statystyk i ułatwienia korzystania z serwisu Berendsen. Przeglądając nasze strony wyrażają Pańśtwo zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki.