Odpowiedzialność korporacyjna

Budowanie zrównoważonego wzrostu

Odpowiedzialność korporacyjna jest integralną częścią polityki Berendsen. Ma ona istotny wpływ na naszą długoterminową strategię oraz na powodzenie w prowadzeniu biznesu. Dokładamy wszelkich starań, by podejmować codzienne decyzje, zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i społecznymi. Szczycimy się bliskimi kontaktami z naszymi klientami i każdego dnia dążymy do spełnienia ich rosnących oczekiwań.

Strategiczne podejście

Wierzymy, że odpowiedzialność korporacyjna (CR) jest kluczem do długoterminowego sukcesu naszej firmy. Jesteśmy blisko naszych klientów w celu zrozumienia ich oczekiwań we wszystkich aspektach CR. Bardziej niż kiedykolwiek nasze zobowiązania CR mają wpływ na pozyskanie i utrzymanie klientów, pracowników, inwestorów i dostawców. Silne relacje z lokalnymi społecznościami, partnerami i instytucjami to podstawa naszej motywacji do działania.

Our CR focus areas.png

Nasze kluczowe obszary

icon_innovation_blue

Nagroda ”Innovative Washroom Solution"

W sierpniu 2016 roku, w Holandii, nasze produkty wyposażenia toalet zdobyły nagrodę „Innovative Washroom Solution”. Nagroda jest częścią holenderskiego programu telewizyjnego „The Succes Factor”. Ponadto otrzymaliśmy nominację w konkursie „Best Company” i „Most Innovative Company".

Informujemy, że używamy plików cookie (ciasteczek) w celach autoryzacji, zbierania statystyk i ułatwienia korzystania z serwisu Berendsen. Przeglądając nasze strony wyrażają Pańśtwo zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki.