O nas

Niezbędni każdego dnia

Krótko o Elis świadczy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, odzież i akcesoria do stref Cleanroom, maty podłogowe, urządzenia higieniczne, czyściwo przemysłowe oraz mopy. W ramach naszych czterech linii biznesowych współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia.

Nasza wizja

W coraz bardziej złożonym i skomplikowanym świecie, dostawcy kompleksowych usług mają do odegrania znaczącą rolę. Ich rozwiązania z wyprzedzeniem odpowiadają na potrzeby użytkowników i tym samym przyczyniają się do ich zawodowego sukcesu. W grupie Elis jesteśmy głęboko przekonani, że aby to osiągnąć, musimy być czujni, zaangażowani i nieustannie gotowi podjąć wszelkie niezbędne działania.

Nasza misja

Jako obecni i przyszli partnerzy, opracowujemy i dostarczamy indywidualnie dopasowane rozwiązania stanowiące wartość dodaną dla klientów i użytkowników końcowych.

Nasze wartości

Wartości, które zawsze stanowiły fundament Elis – poszanowanie innych, doskonałość, uczciwość i odpowiedzialność – tworzą punkt odniesienia, który kieruje naszymi działaniami i inspiruje nasze wybory.

Pracownik produkcji podczcas wykonywania pracy

Krótko o Elis

Elis to międzynarodowe przedsiębiorstwo dostarczające tekstylia, urządzenia higieniczne i rozwiązania obsługi obiektów. Jesteśmy liderem rynku w większości spośród 28 krajów Europy i Ameryki Łacińskiej, w których działamy. Nasza spółka jest notowana na giełdzie Euronext Pris.

Czym się zajmujemy

Elis SA to międzynarodowe przedsiębiorstwo dostarczające tekstylia, urządzenia higieniczne i rozwiązania obsługi obiektów. Jesteśmy liderem rynku w większości spośród 28 krajów Europy i Ameryki Łacińskiej, w których działamy.

Przeglądając tę witrynę, akceptujesz użycie plików cookie w celu śledzenia statystyk ruchu.Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą „Polityką plików cookie”.