O nas

Niezbędni każdego dnia

Berendsen świadczy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, odzież i akcesoria do stref Cleanroom, maty podłogowe, urządzenia higieniczne, czyściwo przemysłowe oraz mopy. W ramach naszych czterech linii biznesowych współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia.

Nasza wizja

Dzięki partnerskim relacjom z naszymi klientami oraz innowacyjności zyskamy uznanie za bycie najlepszymi, wyznaczając nowe standardy i rozwijając usługi, z korzyścią dla wszystkich naszych klientów, dostawców oraz pracowników.

Nasza Misja

Jesteśmy po to, aby rozwijać i dostarczać naszym klientom wzbogacone o wartość dodaną rozwiązania w zakresie tekstyliów, urządzeń higienicznych oraz bezpieczeństwa pracy.

Nasze wartości

Determination

Naszym zadaniem jest dawać klientom to, co mamy najlepszego do zaoferowania. Konsekwentnie dążymy do tego, aby wykorzystać każdą możliwość rozwoju i doskonalenia naszego modelu działania. Rozwijamy się dzięki podejmowaniu wyzwań, pracując z entuzjazmem i ambicją, by osiągnąć nasze cele.

Caring

Z pasją dbamy o jakość naszej pracy, troszczymy się o ludzi, z którymi pracujemy i świat, w którym żyjemy. Słuchamy naszych klientów, wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i dostarczamy dokładnie to czego potrzebują. Budujemy z nimi relacje, w których troska jest zapewniana i doceniana przez obie strony.

Empowerment

Darzymy się nawzajem zaufaniem, podejmując działania dla dobra naszej firmy, naszych klientów i lokalnych środowisk. Zachęcamy naszych pracowników do aktywności i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Pokładamy w sobie nawzajem zaufanie, że robimy właściwe rzeczy, we właściwym czasie i z właściwych powodów.

Teamwork

Budujemy silne relacje między naszymi zespołami, by połączyć wiedzę naszych pracowników z doświadczeniem naszych klientów i partnerów, dzięki czemu możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Rozwijamy się, wykorzystując nasze silne strony, dzięki czemu odnosimy wspólne sukcesy.

Safety

Zawsze sięgamy do przyczyn problemów związanych z bezpieczeństwem, zamiast skupiać się tylko na ich objawach. Takie podejście aktywnie wspiera naszą ambicję, aby budować innowacyjny, skoncentrowany model działania, dzięki któremu każdy pracownik wraca do domu bezpiecznie każdego dnia. W rezultacie powstaje kultura „całkowitego bezpieczeństwa”, która przynosi korzyści każdej ze stron.

Integrity

Robimy to, co deklarujemy zrobić. Oto sposób, aby zdobyć zaufanie i pokazać naszą wewnętrzną siłę. To kwestia bycia wiernym naszym wartościom i działania zgodnie z nimi w każdej, choćby najtrudniejszej sytuacji.

Pracownik produkcji podczcas wykonywania pracy

Nasza historia

Berendsen plc (wcześniej The Davis Service Group PLC) to europejski lider w dziedzinie wynajmu i serwisu tekstyliów. Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Czym się zajmujemy

Berendsen to europejski lider w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów, a także w dziedzinie higieny i bezpieczeństwa pracy.

Informujemy, że używamy plików cookie (ciasteczek) w celach autoryzacji, zbierania statystyk i ułatwienia korzystania z serwisu Berendsen. Przeglądając nasze strony wyrażają Pańśtwo zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki.