Urządzenia higieniczne

Wybierz kolor. My zajmiemy się resztą

Atrakcyjny wygląd i profesjonalna usługa

Dzięki urządzeniom higienicznym Berendsen ochrona środowiska i bezpieczeństwo pracowników nigdy nie były prostsze. Dobierz urządzenia dopasowane do Twoich potrzeb spośród szerokiej gamy produktów i wielu atrakcyjnych kolorów. My zajmiemy się dostawą, montażem i uzupełnianiem materiałów eksploatacyjnych.

Witaj w perfekcyjnej toalecie

Atrakcyjny wygląd, mnogość kolorów i funkcjonalność naszych urządzeń higienicznych, to owoc pracy wielokrotnie nagradzanej firmy Knud Holscher Design. Seria gwarantuje komfort i elegancję w toaletach, którym zaskoczysz swoich pracowników, klientów i gości.

Washroom Service 4.jpg

Wiarygodna kontrola jakości

Dzień po dniu, godzina po godzinie

08:00

Wraz z podajnikiem mydła zyskujesz:

Bezdotykowe dozowanie mydła w pianie, atrakcyjny wygląd dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, dokładnie 0,4 ml łatwo zmywalnej, delikatnej dla skóry i skutecznej piany w jednej porcji.

  Dopasuj kolor urządzeń do wnętrza swojej toalety

  Każde z naszych urządzeń higienicznych dostępne jest w jedenastu kolorach. Masz więc swobodę wyboru i gwarancję, że urządzenia będą perfekcyjnie pasować do wnętrza Twojej toalety

  Potrzebujesz wyższych standardów higieny? Podążaj za światłem!

  Nowa linia urządzeń higienicznych Berendsen LightGuide została stworzona z myślą o zwiększeniu poziomu higieny u osób opuszczających toaletę. Czujnik rejestruje skorzystanie z toalety, a każdy dozownik sygnalizuje za pomocą światła właściwą kolejność użycia urządzeń. Użytkownik jest subtelnie informowany o właściwej procedurze mycia rąk poprzez sygnały świetlne.

  Urządzenia z serii LightGuide

  Kompletny proces czyszczenia rąk to przyszłość nowoczesnych toalet. Dzięki systemowi LightGuide liczba użytkowników, którzy wykonali pełną procedurę mycia rąk wzrasta o 90%. Dzięki temu, przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu higieny, zmniejsza się absencja chorobowa. Dodatkowo, system LightGuide monitoruje użycie, co sprawia, że jesteś w stawnie optymalizować koszty.

  LightGuide hand sanitizer red.jpg
  LightGuide soap blue.jpg
  LightGuide paper dispenser.jpg
  Virtual washroom DK

  Rozejrzyj się po naszej wirtualnej toalecie

  Wybierz produkty, które Cię interesują. Następnie, wybierz idealny kolor. My zajmiemy się resztą.

  ServicecycleWashroomPoland

  Najwyższy standard higieny i kompleksowa usługa


  • Dostawy artykułów eksploatacyjnych do klienta w ustalonym terminie
  • Serwis urządzeń w trakcie trwania umowy

  Cieszymy się, że możemy pomóc

  Nasz pracownik wkrótce się z Państwem skontaktuje. Wszystkie pola są wymagane.

  Istniejący klient?

  Może Cię również zainteresować

  Informujemy, że używamy plików cookie (ciasteczek) w celach autoryzacji, zbierania statystyk i ułatwienia korzystania z serwisu Berendsen. Przeglądając nasze strony wyrażają Pańśtwo zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki.