Wynajem urządzeń higieny

Wybierz kolor. My zajmiemy się resztą

Atrakcyjny wygląd i profesjonalna usługa

Dzięki urządzeniom higienicznym Elis ochrona środowiska i bezpieczeństwo pracowników nigdy nie były prostsze. Dobierz urządzenia dopasowane do Twoich potrzeb spośród szerokiej gamy produktów i wielu atrakcyjnych kolorów. My zajmiemy się dostawą, montażem i uzupełnianiem materiałów eksploatacyjnych.

Witaj w perfekcyjnej toalecie

Atrakcyjny wygląd, mnogość kolorów i funkcjonalność naszych urządzeń higienicznych, to owoc pracy wielokrotnie nagradzanej firmy Knud Holscher Design. Seria gwarantuje komfort i elegancję w toaletach, którym zaskoczysz swoich pracowników, klientów i gości.

Pracownik działu obsługi klienta na tle urządzeń higienicznych

Wiarygodna kontrola jakości

Dzień po dniu, godzina po godzinie

08:00

Wraz z podajnikiem mydła zyskujesz:

Bezdotykowe dozowanie mydła w pianie, atrakcyjny wygląd dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, dokładnie 0,4 ml łatwo zmywalnej, delikatnej dla skóry i skutecznej piany w jednej porcji.

  Dopasuj kolor urządzeń do wnętrza swojej toalety

  Każde z naszych urządzeń higienicznych dostępne jest w jedenastu kolorach. Masz więc swobodę wyboru i gwarancję, że urządzenia będą perfekcyjnie pasować do wnętrza Twojej toalety

  Potrzebujesz wyższych standardów higieny? Podążaj za światłem!

  Nowa linia urządzeń higienicznych Elis LightGuide została stworzona z myślą o zwiększeniu poziomu higieny u osób opuszczających toaletę. Czujnik rejestruje skorzystanie z toalety, a każdy dozownik sygnalizuje za pomocą światła właściwą kolejność użycia urządzeń. Użytkownik jest subtelnie informowany o właściwej procedurze mycia rąk poprzez sygnały świetlne.

  Urządzenia z serii LightGuide

  Kompletny proces czyszczenia rąk to przyszłość nowoczesnych toalet. Dzięki systemowi LightGuide liczba użytkowników, którzy wykonali pełną procedurę mycia rąk wzrasta o 90%. Dzięki temu, przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu higieny, zmniejsza się absencja chorobowa. Dodatkowo, system LightGuide monitoruje użycie, co sprawia, że jesteś w stawnie optymalizować koszty.

  LightGuide hand sanitizer red_Elis
  LightGuide soap blue_Elis
  LightGuide paper dispenser_Elis
  Urządzenia higieniczne w toalecie

  Rozejrzyj się po naszej wirtualnej toalecie

  Wybierz produkty, które Cię interesują. Następnie, wybierz idealny kolor. My zajmiemy się resztą.

  WEJDŹ
  ServicecycleWashroomPoland

  Najwyższy standard higieny i kompleksowa usługa


  • Dostawy artykułów eksploatacyjnych do klienta w ustalonym terminie
  • Serwis urządzeń w trakcie trwania umowy

  Cieszymy się, że możemy pomóc

  Nasz pracownik wkrótce się z Państwem skontaktuje. Wszystkie pola są wymagane.

  Istniejący klient?

  Może Cię również zainteresować

  Przeglądając tę witrynę, akceptujesz użycie plików cookie w celu śledzenia statystyk ruchu.Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą „Polityką plików cookie”.