Odzież specjalistyczna dla przemysłu (petro)chemicznego

Zabezpieczenie twoich pracowników przed produktem, a Twojego produktu przed pracownikami to podstawa.

Znalezienie odzieży roboczej nie jest trudne. By znaleźć tę właściwą, która daje Tobie i Twoim pracownikom prawdziwą gwarancję bezpieczeństwa warto skontaktować się z kimś, kto rozumie potrzeby Twojej firmy tak dobrze jak Ty.

Większość pracowników branży petrochemicznej nie wie, jaką ochronę daje im ich odzież

Czy jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że ich praca pochłania całą ich uwagę? Z myślą o tym wyposażyliśmy każdą sztukę odzieży w wyraźne oznaczenie informujące o rodzaju ochrony, jaką otrzymują użytkownicy odzieży Elis.

Odzież ochronna

Niezbędni każdego dnia

Dzień po dniu, godzina po godzinie

05:45

Kolekcja MultiSplash

Kolekcja MultiSplash zapewnia swoim użytkownikom wygodę oraz bezpieczeństwo pracy. Odzież dopasowana jest do potrzeb pracowników branży chemicznej, lotniczej, budowlanej i energetycznej. Zapewnia maksymalną ochronę w środowiskach narażonych na zdarzenia nieprzewidywalne czy kontakt z chemikaliami. Kolekcja MultiSplash jest zgodna z wieloma standardami, min. normą EN 20471. Jej kolorystyka pozostaje trwała nawet po wielu cyklach prania.

  Pełna kontrola dzięki inteligentnej odzieży

  Nasz innowacyjny system kontroli odzieży umożliwia śledzenie każdej, pojedynczej sztuki. Oznacza to, że doskonale wiesz, czy pracownicy regularnie zmieniają odzież i czy zwracają ją w odpowiednim czasie. Wszystkie dane można z łatwością udokumentować.

  Empower your data with smart garments.jpg
  Unimat

  Dlaczego outsorcing?

  Decyzja o przekazaniu obowiązków związanych z zarządzaniem tekstyliami firmie zewnętrznej jest rozsądną decyzją biznesową. Outsourcing pozwala ograniczyć czas, miejsce, personel czy środki finansowe, które mogą być wykorzystane na rozwój kluczowej działalności zamiast na dodatkowe procesy logistyczne.

  Więcej

  Cieszymy się, że możemy pomóc

  Nasz pracownik wkrótce się z Państwem skontaktuje. Wszystkie pola są wymagane.

  Istniejący klient?

  Tak wygodna, że mógłbyś w niej chodzić cały dzień

  Nasza inteligentna i wytrzymała seria MultiSplash została wyposażona w ultraochronne wykończenie, aby zabezpieczyć użytkownika przez rozpryskami substancji chemicznych i jest zgodna ze standardem EN 20471.

  Multisplash workwear petrochemical industry2.jpg

  Może Cię również zainteresować...

  Przeglądając tę witrynę, akceptujesz użycie plików cookie w celu śledzenia statystyk ruchu.Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą „Polityką plików cookie”.