Wytrzymała odzież ochronna dla przemysłu metalowo-maszynowego

Znamy różnicę pomiędzy poczuciem bezpieczeństwa a prawdziwym bezpieczeństwem

Znalezienie odzieży roboczej nie jest trudne. By znaleźć tę właściwą, która daje Tobie i Twoim pracownikom prawdziwą gwarancję bezpieczeństwa warto skontaktować się z kimś, kto rozumie potrzeby Twojej firmy tak dobrze jak Ty.

Ochrona dopasowana do każdego zadania

Doskonale wiemy, że w Twojej branży lista zagrożeń, na jakie narażeni są pracownicy jest tak długa jak lista zadań, z którymi się zmagasz. Dlatego nasza odzież ochronna wyposażona jest w wiele innowacyjnych elementów ochronnych, które wraz z oznaczeniami odblaskowymi pokażą Ci, na jaki poziom ochrony możesz liczyć.

Metal and machinery.jpg

08:00

Pozostań bezpieczny, nawet gdy lecą iskry

Nasza nowoczesna i elegancka kolekcja Flame Protection zapewnia całkowitą ochronę przed rozpryskami spawalniczymi i stopionym metalem.

Pełna kontrola dzięki inteligentnej odzieży

Nasz innowacyjny system kontroli odzieży umożliwia śledzenie każdej, pojedynczej sztuki. Oznacza to, że doskonale wiesz, czy pracownicy regularnie zmieniają odzież i czy zwracają ją w odpowiednim czasie. Wszystkie dane można z łatwością udokumentować.

Empower your data with smart garments.jpg
Unimat

Dlaczego outsorcing?

Decyzja o przekazaniu obowiązków związanych z zarządzaniem tekstyliami firmie zewnętrznej jest rozsądną decyzją biznesową. Outsourcing pozwala ograniczyć czas, miejsce, personel czy środki finansowe, które mogą być wykorzystane na rozwój kluczowej działalności zamiast na dodatkowe procesy logistyczne.

Więcej

Dlaczego największe europejskie firmy korzystają z naszych usług

icon_garments_grey

Certyfikowana odzież

icon_calendar_grey

Stały dostęp do odzieży

icon_laundry_grey

Ekonomiczne rozwiązanie

icon_diversity_grey

Usługa stworzona dla biznesu

Cieszymy się, że możemy pomóc

Nasz pracownik wkrótce się z Państwem skontaktuje. Wszystkie pola są wymagane.

Istniejący klient?
Flame Protection_21.jpg

Prawidłowe działanie maszyn wymaga regularnej konserwacji. Nie inaczej jest z odzieżą.

Sprawdzona odzież robocza to bezpieczna odzież robocza. Sam proces prania nie wystarczy. Aby utrzymać prawidłowy poziom bezpieczeństwa, nasz kompleksowy serwis gwarantuje, że wszystkie ubrania są sprawdzone i przygotowane do użytkowania na takim samym poziomie jak w dniu ich uszycia.

Może Cię również zainteresować...

Przeglądając tę witrynę, akceptujesz użycie plików cookie w celu śledzenia statystyk ruchu.Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą „Polityką plików cookie”.