Odzież HACCP dla branży spożywczej

Zwiększona kontrola higieny dzięki kompleksowej usłudze wynajmu i serwisu

W segmencie Food & Beverage wymagany poziom higieny ciągle wzrasta. Sprawia to, że wybór odpowiedniej odzieży roboczej często staje się trudny. Dobrze mieć partnera, który jest w stanie Ci w tym pomóc. Mamy wieloletnie doświadczenie we właściwym spełnianiu wymagań dotyczących higieny, dlatego stworzyliśmy odzież, która chroni zarówno Twoich pracowników, jak i Twoje produkty.

Nie pozostawiaj niczego przypadkowi

W Elis mamy pełny wgląd w rozwój standardów i wymagań w przemyśle spożywczym. Oznacza to, że możemy pomóc w doborze odzieży dopasowanej do Twoich potrzeb, uwzględniając przepisy norm krajowych i międzynarodowych.

Extra.jpg

Niezbędni każdego dnia

Dzień po dniu, godzina po godzinie

04:30

Rozpoznasz swój poziom ryzyka na pierwszy rzut oka

Dzięki rozróżnieniom kolorystycznym, użytkownicy kolekcji Food Safety doskonale wiedzą, że posiadają odzież właściwą do wykonywanej przez nich pracy. Szczególnie polecane w przypadku: gdy personel pracuje w wydzielonych strefach, gdy ryzyko zanieczyszczenia żywności jest wysokie, gdy wymagana jest gwarancja wysokiego poziomu higieny.

Pełna kontrola dzięki inteligentnej odzieży

Nasz innowacyjny system kontroli odzieży umożliwia śledzenie każdej, pojedynczej sztuki. Oznacza to, że doskonale wiesz, czy pracownicy regularnie zmieniają odzież i czy zwracają ją w odpowiednim czasie. Wszystkie dane można z łatwością udokumentować.

Empower your data with smart garments.jpg
Unimat

Dlaczego outsorcing?

Decyzja o przekazaniu obowiązków związanych z zarządzaniem tekstyliami firmie zewnętrznej jest rozsądną decyzją biznesową. Outsourcing pozwala ograniczyć czas, miejsce, personel czy środki finansowe, które mogą być wykorzystane na rozwój kluczowej działalności zamiast na dodatkowe procesy logistyczne.

Więcej

Dlaczego największe europejskie firmy korzystają z naszych usług

icon_garments_grey

Certyfikowana odzież

icon_calendar_grey

Stały dostęp do odzieży

icon_laundry_grey

Ekonomiczne rozwiązanie

icon_diversity_grey

Usługa stworzona dla biznesu

Cieszymy się, że możemy pomóc

Nasz pracownik wkrótce się z Państwem skontaktuje. Wszystkie pola są wymagane.

Istniejący klient?
Garments tailored for the Food and Beverage industry.jpg

Pozwól sobie pomóc

Zdajemy sobie sprawę, że regularne audyty, choć często kosztowne i czasochłonne, są nieodzowną częścią Twojego biznesu.. Elis zapewni Ci znacznie więcej niż tylko wypraną odzież. Poprowadzimy Cię przez cały proces, pomagając zrozumieć znaczenie procedur i certyfikatów. Dzięki temu możesz skupić się na prowadzeniu swojej działalności.

Więcej

Może Cię również zainteresować...

Przeglądając tę witrynę, akceptujesz użycie plików cookie w celu śledzenia statystyk ruchu.Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą „Polityką plików cookie”.