Odzież gastronomiczna dla branży cateringowej

Elastyczna usługa dla nieprzewidywalnego biznesu

Zdajemy sobie sprawę, że niewiele branż jest tak podatnych na zmiany, jak branża gastronomiczna. Wiemy, że duża rotacja personelu i sezonowość stanowią prawdziwe wyzwanie. Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu, uczyniliśmy naszą usługę tak dopasowaną i elastyczną, jak wymaga tego Twój biznes.

Zostaw to nam…

Po co marnować czas, pieniądze i miejsce na magazynowanie i pranie własnej odzieży roboczej? Wynajem i serwis Elis to czysta i higieniczna odzież, dostarczana do Ciebie każdego dnia. Najwyższy poziom świadczonych usług sprawi, że poświęcisz mniej czasu na zarządzanie odzieżą, a więcej na prowadzenie własnego biznesu.

Więcej
Catering worker.jpg

Niezbędni każdego dnia

Dzień po dniu, godzina po godzinie

07:00

Kolekcja Catering

Nasza kolekcja odzieży dedykowana branży cateringowej łączy profesjonalny wygląd i wyjątkowy komfort użytkowania. Została zaprojektowana i stworzona z myślą o wysokiej trwałości oraz łatwości łączenia poszczególnych asortymentów w celu wzmocnienia marki klienta. Kolekcja obejmuje odzież dla pracowników kuchni i restauracji i jest dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej.

  Pełna kontrola dzięki inteligentnej odzieży

  Nasz innowacyjny system kontroli odzieży umożliwia śledzenie każdej, pojedynczej sztuki. Oznacza to, że doskonale wiesz, czy pracownicy regularnie zmieniają odzież i czy zwracają ją w odpowiednim czasie. Wszystkie dane można z łatwością udokumentować.

  Empower your data with smart garments.jpg
  Unimat

  Dlaczego outsorcing?

  Decyzja o przekazaniu obowiązków związanych z zarządzaniem tekstyliami firmie zewnętrznej jest rozsądną decyzją biznesową. Outsourcing pozwala ograniczyć czas, miejsce, personel czy środki finansowe, które mogą być wykorzystane na rozwój kluczowej działalności zamiast na dodatkowe procesy logistyczne.

  Więcej

  Dlaczego największe europejskie firmy korzystają z naszych usług

  icon_garments_grey

  Certyfikowana odzież

  icon_calendar_grey

  Stały dostęp do odzieży

  icon_laundry_grey

  Ekonomiczne rozwiązanie

  icon_diversity_grey

  Usługa stworzona dla biznesu

  Cieszymy się, że możemy pomóc

  Nasz pracownik wkrótce się z Państwem skontaktuje. Wszystkie pola są wymagane.

  Istniejący klient?
  Catering_product_closeup

  Wyglądaj świetnie. Działaj profesjonalnie.

  Z perspektywy Twoich pracowników odzież robocza powinna być atrakcyjna, i wygodna, promując jednocześnie markę Twojej firmy.. Z punktu widzenia Twoich klientów – najważniejsza jest higiena. Współpracując z Elis, możesz prowadzić swój biznes, wiedząc, że każda sztuka naszej odzieży jest zaprojektowana, uszyta i serwisowana tak, aby spełniać, a nawet przewyższać wymagane standardy higieny.

  Może Cię również zainteresować...

  Przeglądając tę witrynę, akceptujesz użycie plików cookie w celu śledzenia statystyk ruchu.Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą „Polityką plików cookie”.