W świecie niewidzialnych zagrożeń dostarczamy rozwiązania, które możesz zobaczyć

Wierzymy, że zaufanie musi opierać się na solidnych podstawach…

Zarówno widoczne, jak i niewidoczne cząsteczki negatywnie wpływają na wydajność i trwałość Twoich urządzeń elektronicznych. Ponadto, jeśli te urządzenia narażone są na działanie elektryczności statycznej, stają się podatne na uszkodzenia. By chronić je przed zniszczeniem, należy podjąć takie działania, jak wyposażenie personelu w odzież ochronną ESD. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży Cleanroom, stworzyliśmy sprawdzone rozwiązanie, które zapobiega wyładowaniom elektrostatycznym oraz pozwala zmaksymalizować kontrolę zanieczyszczeń.

Cleanroom ESD garment

Kontrola zanieczyszczeń? Mamy na to sposób

Poprzez kompleksowy serwis rozumiemy gwarancję odzieży ochronnej, spełniającej wymagane normy dla każdego środowiska Cleanroom.

Czysty wybór

Obuwie Elis do stref Cleanroom, zapewnia maksymalny komfort podczas wykonywanej pracy i jest dedykowane pracownikom pomieszczeń o kontrolowanych parametrach. Oferujemy pełny serwis uwzględniający jego wynajem, czyszczenie i dostawę.

Clogs
Cleanroom Cleaning system MicronSwep

Wyjątkowy proces utrzymania czystości

MicronSwep™ – System mopów dedykowany dla stref Cleanroom to ergonomiczne rozwiązanie wielokrotnego użytku. Ogranicza ruch podczas procesu czyszczenia, czas i zużycie środków chemicznych.

Certyfikacja. Walidacja. Zaufanie.

Cieszymy się, że możemy pomóc

Nasz pracownik wkrótce się z Państwem skontaktuje. Wszystkie pola są wymagane.

Istniejący klient?

Może Cię również zainteresować

Przeglądając tę witrynę, akceptujesz użycie plików cookie w celu śledzenia statystyk ruchu.Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą „Polityką plików cookie”.