Pomieszczenia czyste - branża farmaceutyczna i Life Science

Wierzymy, że zaufanie jest czymś, co należy zdobyć

Człowiek jest głównym źródłem zanieczyszczeń w środowisku Cleanroom. W celu zapewnienia maksymalnej kontroli zanieczyszczeń oferujemy innowacyjne, efektywne i sprawdzone produkty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy specjalistami branży Cleanroom. Kupujemy, magazynujemy, czyścimy, wymieniamy i dostarczamy sprawdzone rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów

Jako sprawdzony partner ds. kontroli zanieczyszczeń, posiadamy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy odzież, mopy, czyściwo, maty, obuwie i gogle w połączeniu z kompleksową usługą serwisu.

Cleanroom branding 18.jpg

Pełna kontrola zanieczyszczeń

Nasza odzież do stref Cleanroom może być stosowana w wielu miejscach – w każdej klasie ISO, w strefach narażonych na wyładowania elektryczne (EPA), w obszarach o specjalnych wymaganiach dot. ochrony produktu, przy pracy nad organizmami modyfikowanymi genetycznie (GMO), w obszarach bezpieczeństwa biologicznego, produkcji cytotoksycznej, w klinikach i laboratoriach. Dodatkowo oferujemy wynajem bielizny do stref Cleanroom dla zapewnienia dodatkowej ochrony pracowników i wytwarzanych produktów.

Cleanroom Gogle

Optymalna widoczność - Cechują się wysoką odpornością termiczną i gwarantują pełną widoczność przez cały okres użytkowania.

  Flexi Mat Front

  Zostaw zanieczyszczenia za drzwiami dzięki FlexiMat

  Maty podłogowe dedykowane dla stref Cleanroom to skuteczne rozwiązanie wielokrotnego użytku, które zapobiega przedostawaniu się do strefy Cleanroom do 99% bakterii i zanieczyszczeń, przenoszonych na obuwiu, kołach, czy w powietrzu.

  Wyjątkowy proces utrzymania czystości

  MicronSwep™ to skuteczny system czyszczenia pomieszczeń typu Cleanroom przy pomocy mopów wielokrotnego użytku, który ogranicza czas pracy i zużycie środków chemicznych.

  Cleanroom Cleaning system MicronSwep

  Certyfikacja. Walidacja. Zaufanie.

  Cieszymy się, że możemy pomóc

  Nasz pracownik wkrótce się z Państwem skontaktuje. Wszystkie pola są wymagane.

  Istniejący klient?

  Może Cię również zainteresować

  Przeglądając tę witrynę, akceptujesz użycie plików cookie w celu śledzenia statystyk ruchu.Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą „Polityką plików cookie”.