Cleanroom

Jako Twój parter w zakresie kontroli zanieczyszczeń, zapewniamy wsparcie poprzez innowacyjne rozwiązania

Organizacje, które działają w środowisku Cleanroom, są uzależnione od absolutnej czystości swoich obiektów. Jako innowacyjny partner dostarczamy rozwiązania minimalizujące ryzyko skażenia w pomieszczeniach Cleanroom oraz szkolimy pracowników naszych klientów.

Bezpieczeństwo jakości

Dzięki zarządzaniu jakością, koncentrujemy się na filozofii LEAN i ciągłym monitorowaniu. Stale udoskonalamy nasze strefy Cleanroom, dzięki czemu możesz być pewny wysokiej jakości dostarczanych produktów oraz wykonywanych pomiarów.

Cleanroom High Tech Security of quality
icon_contingency_grey

Plan awaryjny

XX oddzielnych zakładów obsługujących strefy cleanroom w całej Europie zapewnia ciągłość świadczenia usług na tym samym poziomie i jest gotowych do realizacji planu awaryjnego. Oznacza to 100% bezpieczeństwa dostaw, niezależnie od okoliczności.

icon_computer_grey

Innowacyjność

Stale udoskonalamy nasze zakłady by zagwarantować Ci najnowocześniejsze rozwiązania takie jak monitorowanie i śledzenie za pomocą technologii UHF. Oznacza to maksymalną efektywność i kontrolę zanieczyszczeń w Twojej strefie Cleanroom.

icon_service_grey

Niezawodność serwisu

Współpracę rozpoczynamy od poznania działalności Twojej firmy i określenia Twoich potrzeb. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom by mieć pewność, że dostawa odzieży zostanie skierowana w odpowiednie miejsce, we właściwym czasie.

icon_costcontrol_grey

Kontrola kosztów

Wybierając wynajem i serwis Elis, odpowiedzialność za zakup, magazynowanie i czyszczenie odzieży przekazujesz nam. Dzięki temu możesz skupić się na prowadzeniu swojej działalności.

Servicecycle_CR_rgb_neg.png

Kompeksowa usługa. Pełna kontrola.

1. Profesjonalne doradztwo
2. Dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb
3. Zarządzanie procesem zakupowym i magazynowanie
4. Bezpieczna i czysta praca

Więcej

FAQ

Cieszymy się, że możemy pomóc

Nasz pracownik wkrótce się z Państwem skontaktuje. Wszystkie pola są wymagane.

Istniejący klient?

Przeglądając tę witrynę, akceptujesz użycie plików cookie w celu śledzenia statystyk ruchu.Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą „Polityką plików cookie”.