Jako Twój parter w zakresie kontroli zanieczyszczeń, zapewniamy wsparcie poprzez innowacyjne rozwiązania

Organizacje, które działają w środowisku Cleanroom, są uzależnione od absolutnej czystości swoich obiektów. Jako innowacyjny partner dostarczamy rozwiązania minimalizujące ryzyko skażenia w pomieszczeniach Cleanroom oraz szkolimy pracowników naszych klientów.

Bezpieczeństwo jakości

Dzięki zarządzaniu jakością, koncentrujemy się na filozofii LEAN i ciągłym monitorowaniu. Stale udoskonalamy nasze strefy Cleanroom, dzięki czemu możesz być pewny wysokiej jakości dostarczanych produktów oraz wykonywanych pomiarów.

Cleanroom High Tech Security of quality
icon_contingency_green

Gwarancja ciągłości dostaw

13 oddzielnych, certyfikowanych pralni Cleanroom w Europie zapewnia ciągłość świadczenia usług na tym samym poziomie i jest gotowych do realizacji planu awaryjnego. Zapewnia to naszym Klientom 100% bezpieczeństwa dostaw, nawet w przypadku awarii lub zniszczenia któregokolwiek z zakładów. Nasza polityka bezpieczeństwa zakłada odrębną lokalizację magazynów i pralni.

icon_computer_green

Innowacyjność

Stale udoskonalamy nasze zakłady by zagwarantować Ci najnowocześniejsze rozwiązania takie jak monitorowanie i śledzenie za pomocą technologii UHF. Oznacza to maksymalną efektywność i kontrolę zanieczyszczeń w Twojej strefie Cleanroom.

icon_service_green

Niezawodność serwisu

Współpracę rozpoczynamy od poznania działalności Twojej firmy i określenia Twoich potrzeb. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom by mieć pewność, że dostawa odzieży zostanie skierowana w odpowiednie miejsce, we właściwym czasie.

icon_costcontrol_green

Kontrola kosztów

Wybierając wynajem i serwis Berendsen, odpowiedzialność za zakup, magazynowanie i czyszczenie odzieży przekazujesz nam. Dzięki temu możesz skupić się na prowadzeniu swojej działalności.

Servicecycle_CR_rgb_neg.png

Kompeksowa usługa. Pełna kontrola.

1. Profesjonalne doradztwo
2. Dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb
3. Zarządzanie procesem zakupowym i magazynowanie
4. Bezpieczna i czysta praca

Więcej

FAQ

Informujemy, że używamy plików cookie (ciasteczek) w celach autoryzacji, zbierania statystyk i ułatwienia korzystania z serwisu Berendsen. Przeglądając nasze strony wyrażają Pańśtwo zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki.