Najnowsze wiadomości

Bądź na bieżąco

Zapoznaj się z osiągnięciami naszego przedsiębiorstwa, analizując studia przypadków dotyczące klientów, poznając firmowe historie dotyczące usprawnień oraz ważne osiągnięcia firmy czy branży, które trafiły na pierwsze strony gazet.

Znajdź wybrany artykuł poniżej

Zobacz, co ciekawego działo się ostatnio w Berednsen

Berendsen połączył się z Elis

12 września 2017 r. Berendsen plc został przejęty przez Elis SA, a w konsekwencji, wycofał się z giełdy w Londynie. Połączona Grupa stała się międzynarodowym liderem w dziedzinie wynajmu i serwisu odzieży ochronnej i roboczej, mat podłogowych, oraz urządzeń higienicznych, działając w 28 krajach w Europie i Ameryce Łacińskiej. 40 000 pracowników w 400 zakładach dokłada wszelkich starań by nasze usługi były dostarczane na jeszcze wyższym poziomie i w jeszcze krótszym czasie.

Berendsen połączył się z Elis

Jak wybrać odzież roboczą odpowiednią dla pracowników przemysłu spożywczego?

Istnieje wiele kwestii, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odzieży roboczej dla pracowników produkcji i przetwórstwa żywności. Przede wszystkim odzież powinna być przystosowana do przyjętych zasad zarządzania ryzykiem w zakresie bezpieczeństwa żywności i zapewniać ochronę produktu przed przeniesieniem na niego zanieczyszczeń lub ciał obcych w wyniku kontaktu z pracownikiem.

Jak wybrać odzież roboczą odpowiednią dla pracowników przemysłu spożywczego?

Przeglądając tę witrynę, akceptujesz użycie plików cookie w celu śledzenia statystyk ruchu.Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą „Polityką plików cookie”.