Aktualności

Pakiet informacji od Twojego partnera

Jako Europejski lider rynku wynajmu iserwisu tekstyliów wychodzimy z założenia, że wiedza na temat branży, w której działamy,jest czymś, czym powinniśmy się dzielić z naszymi klientami i partnerami. W tej sekcji znajdziesz newsy, artykuły, raporty i inne materiały.

Pracownicy

15000

Pracownicy

Strony

140

Państwa, w których działamy

Przychody grupy

£1100m

Przychody grupy 2015-2016

Bądź na bieżąco

image008

Optymalizacja łańcucha dostaw

W każdym zakładzie Berendsen w Polsce wdrożyliśmy narzędzie do optymalizacji tras dystrybucji. Pozwala nam to na usprawnienie codziennych operacji poprzez dynamiczne harmonogramowanie dostaw, zasobów i załadunków. Dodatkowo rozwiązanie przyczynia się do ograniczenia ilości zużywanego paliwa, zmniejszając negatywny wpływu na środowisko, redukując koszty i ilość czasu potrzebnego do wykonania dostawy.

image012

Maty dedykowane do stref Cleanroom

Cleanroom FlexiMat to maty dedykowane do stref Cleanroom zapobiegające rozprzestrzenianiu się bakterii i zanieczyszczeń skutecznie redukując nawet te znajdujące się w powietrzu. Zapewniają kontrolę poziomu zanieczyszczeń w strefach Cleanroom, redukują niepożądany ruch poprzez eliminację potrzeby częstej wymiany mat na czyste, gwarantują bezpieczeństwo dzięki stałemu przyleganiu całą powierzchnią do podłoża i wyraźnie odgraniczają strefę czystą od brudnej. Maty dostępne są w kilkunastu uniwersalnych rozmiarach.

image009

Jesteśmy na LinkedIn!

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na LinkedIn. Znajdą tam Państwo informacje o naszych nowościach, wiodących usługach w zakresie wynajmu i serwisu odzieży ochronnej, roboczej, mat podłogowych, urządzeń higienicznych, odzieży i akcesoriów do stref Cleanroom oraz mopów, a także porady związane z zastosowaniem ww. produktów.

Laundry at Berendsen_cropped

Codziennie dbamy o środowisko

Sumiennie wypełniamy nasze obowiązki wobec pracowników, lokalnych społeczności i środowiska, w którym żyjemy. Ciągleinwestujemy w systemy pozwalające nam na redukcję zużycia wody i energii.

Więcej

Zobacz, co ciekawego działo się ostatnio w Berendsen

Zobacz, o jakichkorzyściach wynikającychze współpracy z namimówiąnasi kliencii przeczytaj o tym, jak osiągnięcia i ciekawe projekty realizuje obecnie nasza organizacja

Illustrate community with employees.jpg

Informujemy, że używamy plików cookie (ciasteczek) w celach autoryzacji, zbierania statystyk i ułatwienia korzystania z serwisu Berendsen. Przeglądając nasze strony wyrażają Pańśtwo zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki.