Wipers - czyściwa przemysłowe

Właściwie dobrane czyściwo ma kluczowe znaczenie w produkcji przemysłowej oraz w procesach konserwacji. Korzyści ze stosowania systemu wynajmu i serwisu firmy Berendsen w porównaniu ze stosowaniem czyściw jednorazowych lub papierowych:

  • Czyściwa tekstylne są przyjazne dla użytkownika
  • Czyściwa tekstylne nie są odpadem, co pozwala na ograniczenie kosztów
  • Zmniejsza się ryzyko skażenia środowiska
  • Duża chłonność, bardzo mocny materiał
  • Niższe koszty całkowite
  • Serwis "Wszystko w jednym"
  • Ograniczenie powierzchni składowania

 

Berendsen oferuje unikalny system oparty na możliwości wielokrotnego używania czyściwa tekstylnego. Opracowaliśmy czyściwa dla wielu zastosowań zapewniając Państwa firmie korzyści użytkowe, ekonomiczne i środowiskowe.

Czyściwo z czerwonym paskiem (Multi red) przeznaczone do konserwacji maszyn i urządzeń gdy występują duże ilości olejów i smarów. Popularne w przemyśle samochodowym. 

Czyściwo z niebieskim paskiem (Multi blue) jest używane w przemyśle metalowym, gdzie oprócz olejów i smarów występują opiłki i wióry metali.

Czyściwa dostarczane i odbierane są w bezpiecznych i wygodnych w obsłudze pojemnikach, które spełniają wszelkie przepisy bezpieczeństwa. Masywna pokrywa zabezpieczona uszczelką nie pozwala na wydostawanie się zapachów.

Stosowanie pojemników Berendsen sprawia, że środowisko pracy jest przyjazne i bezpieczne. Ograniczone do minimum jest zagrożenie dla zdrowia. Dzięki systemowi zamykania pojemników z zabrudzonym czyściwem zminimializowane jest zagrożenie pożaru.

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*
 
 
Telefon*
 
 
Kod pocztowy*
 
 
Komentarz*
 
 
Firma*
 
 
E-mail*
 
 
 
 

Kontakt w sprawie

 
 
 
 

Firmę Berendsen znam dzięki