Urządzenia higieniczne

Wizerunek Państwa przedsiębiorstwa kreowany jest przez wrażenie wywierane na klientach, współpracownikach lub gościach podczas wizyty w siedzibie przedsiębiorstwa. Ważne jest zatem, by w toaletach zastosowane były sprawdzone rozwiązania, aby Państwa goście czuli się komfortowo. Urządzenia dostępne są w kilkunastu zestawieniach kolorystycznych.

Dozownik Clean Seat
Dozownik zawiera pianę, która służy do dezynfekcji deski sedesowej przed skorzystaniem z toalety.


Dozownik mydła w pianie
Dozownik mydła do rąk w pianie ułatwia usuwanie brudu i bakterii w wydajny i przyjazny dla środowiska sposób.


Lady Care
Elegancki pojemnik Lady Care sprawia, że kobiety odwiedzające Państwa toaletę mogą w czysty, dyskretny i łatwy sposób pozbyć się damskich środków higienicznnych.


Odświeżacz powietrza
Odświeżacz powietrza gwarantuje przyjemny zapach w toalecie przez cały dzień. Dostępny jest w trzech rodzajach. Intensywność jego pracy może być regulowana w zależności od rozmiarów pomieszczenia.


Podajnik papieru toaletowego
Podajnik gwarantuje, że osobom odwiedzającym Twoją toaletę nigdy nie zabraknie papieru. Nasz podajnik posiada drugi przedział z dodatkową rolką, która chroniona jest przed brudem i wodą.


Podajnik ręczników bawełnianych
Podajnik ręczników bawełnianych oszczędza Twój czas i wysiłek, gwarantując czystszą łazienkę i przyjemniejszą atmosferę.


Podajnik ręczników papierowych
To produkt wysokiej jakości. Papier jest higieniczny, chłonny i łagodny dla rąk, a podajnik funkcjonalny, oszczędny i elegancki. Od teraz pobyt w łazience może także dawać przyjemne doznania estetyczne.


Sanitizer
Dozownik płynu do czyszczenia, który odkamienia pisuary, toalety i rury. Zawiera sterownik i wkład podający określoną ilość płynu czyszczącego w określonych przedziałach czasowych przez cały dzień. Zapobiega to gromadzeniu się wapnia, zakamienianiu oraz zapewnia konserwację rur przez całą dobę.


Automatyczny podajnik ręcznika papierowego
Podajnik został wyposażony w unikatowy system, który zapewnia oszczędności w zużyciu papieru nawet do 30%. Dodatkowa komora na papier zapewnia ciągłość pracy urządzenia. Komfort użytkowania gwarantują wysokiej jakości materiały eksploatacyjne. Podajnik ogranicza koszty i jest przyjazny dla środowiska.

 


Bezdotykowy dozownik płynu do dezynfekcji rąk
Profesjonalny środek do dezynfekcji rąk na bazie etanolu, służący do zmniejszania ilości bakterii na skórze. Wyjątkowo wydajne działanie uzyskano dzięki zintegrowaniu pompki dozującej z wkładem. Zapobiega to rozmnażaniu się bakterii i zakażeniom krzyżowym. Jedno uzupełnienie dozownika wystarcza na 1250 dezynfekcji.

Tak działa nasz serwis:

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*
 
 
Telefon*
 
 
Kod pocztowy*
 
 
Komentarz*
 
 
Firma*
 
 
E-mail*
 
 
 
 

Kontakt w sprawie

 
 
 
 

Firmę Berendsen znam dzięki