Maty dla branży spożywczej

Mata Komfort.

Mata Komfort wykonana jest w 100% z gumy nitrylowej, co gwarantuje wyjątkową odporność zarówno na działanie oleju jak i zanieczyszczeń mechanicznych. Dokładnie przylega do podłoża, nie ślizga się nawet przy dużych obciążeniach. Jest elastyczna i antypoślizgowa.

Mata Komfort znakomicie nadaje się do wykorzystania w pomieszczeniach, w których dochodzi do kontaktu z wodą np. w kuchni.

Struktura gumy zastosowanej w macie Komfort zapewnia elastyczność i amortyzuje nacisk. Efekt ten jest zalecany przez lekarzy, gdyż zmniejsza ryzyko powstawania chorób.

Mata Komfort

Stosowana jako mata ergonomiczna lub zewnętrzna
Wchodzę

Mata Bawełniana.

Wchłania wilgotne zanieczyszczenia w niespotykanej ilości, stanowiące nawet pięciokrotność własnej wagi. Dzięki temu ochroni każdy rodzaj posadzek i wykładzin przed zanieczyszczeniem.

Mata Bawełniana posiada największą wśród wszystkich mat zdolność do absorpcji cieczy, jest niezastąpiona w wejściach, przejściach pomiędzy pomieszczeniami i w miejscach, w których powinien być zatrzymywany wilgotny brud taki jak np. błoto, tłuszcz, olej, itp.

Mata Bawełniana jest wynikiem długotrwałej współpracy opartej na międzynarodowych doświadczeniach. Jej naturalne włókno jest przyjazne dla użytkownika, Zapewnia ograniczenie cząstek kurzu i alergenów w pomieszczeniach oraz zatrzymuje ich rozwój w strukturze maty. Jest zaimpregnowana olejem roślinnym, który pokrywa matę i utrzymuje ją lekko wilgotną. Płyn do impregnacji produkowany jest na bazie oleju rzepakowego i w 100% ulega biodegradacji.

Mata Bawełniana

Najbardziej chłonna mata na rynku
Wchodzę

Nano Mata.

Specjalna mata pokryta nanosrebrem, dzięki której zyskujesz:

  • ograniczenie rozwoju bakterii i grzybów
  • oszczędność w kosztach sprzątania
  • ochronę podłóg

Nano Mata przeznaczona jest do przemysłu spożywczego, restauracji, kuchni oraz do przemysłu farmaceutycznego, szpitali, przychodni, laboratoriów.

NL-100 to produkt na bazie wody z nanocząsteczkami srebra. Posiada właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze na powierzchni tkanin, na które został naniesiony. Skuteczność obejmuje likwidację ponad 99% bakterii i grzybów.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*
 
 
Telefon*
 
 
Kod pocztowy*
 
 
Komentarz*
 
 
Firma*
 
 
E-mail*
 
 
 
 

Kontakt w sprawie

 
 
 
 

Firmę Berendsen znam dzięki