Matbusters - pogromcy mat

Pozwala znacząco zwiększyć komfort przy wykonywanej pracy w pozycji stojącej!
 

Mata Komfort na zewnątrz pomieszczeń

Wykonana z gumy nitrylowej, zbudowana jest według struktury T, która doskonale zapobiega wnoszeniu do pomieszczeń większych zanieczyszczeń, takich jak błoto i drobne kamienie. Dzięki perforowanej powierzchni woda i zanieczyszczenia odprowadzane są przez otwory, co sprawia, że mata oczyszcza się samoczynnie.

Mata została zaprojektowana tak, aby spełniać wymagania osób niepełnosprawnych.

 

Wpływ Maty Komfort na zdrowie

Struktura gumy zastosowanej w Macie Komfort zapewnia elastyczność i amortyzuje nacisk. Wielu pracowników odczuwa bóle kręgosłupa i stawów spowodowane pracą w pozycji stojącej na twardym podłożu. Mata Komfort zabezpiecza pracowników przed szkodliwymi warunkami pracy. Efekt amortyzujący nacisk jest zalecany przez lekarzy, gdyż zmniejsza ryzyko powstania chorób.

Matbusters - pogromcy mat - test sprężystości
video icon

Matbusters - pogromcy mat - test sprężystości

Mata Bawełniana

Rewolucja wśród mat!

Wchłania wilgotne zanieczyszczenia w niespotykanej ilości, stanowiące nawet pięciokrotność własnej wagi. Dzięki temu ochroni każdy rodzaj posadzek i wykładzin przed zanieczyszczeniem.

Mata Bawełniana posiada największą wśród wszystkich mat zdolność do absorpcji cieczy, jest niezastąpiona w wejściach, przejściach pomiędzy pomieszczeniami i w miejscach, w których powinien być zatrzymywany wilgotny brud taki jak np. błoto, tłuszcz, olej, itp.

Mata MicroTech - doskonała chłonność suchych zanieczyszczeń
video icon

Mata MicroTech - doskonała chłonność suchych zanieczyszczeń

Mata Logo HD

Najwyższy poziom mat logo!

Indywidualna Mata Logo jest idealnym nośnikiem Państwa przekazu marketingowego, logo, lub innej, dowolnej informacji. Mata HD może zostać wykorzystana do wskazania drogi do wybranej kategorii produktów czy przedstawienia oferty. Przy pomocy Maty Logo HD zyskują Państwo nową, unikatową formę promocji i niepowtarzalny wygląd wnętrza.

Mata MicroTech - podłoże UltraGrip zapobiega przesuwaniu się maty
video icon

Mata MicroTech - podłoże UltraGrip zapobiega przesuwaniu się maty

Zamów bezpłatny test

Imię i nazwisko*
 
 
Miasto*
 
 
Kod*
 
Telefon*
 
 
Komentarz*
 
 
Firma*
 
 
E-mail*
 
 

Kontakt w sprawie

 
 
 
 

Firmę Berendsen znam dzięki