Mata Scraper

 
 
 
 

 

Chłonność i ścieranie.

Mata Scraper jest unikatowym rozwiązaniem łączącym runo skutecznie chłonące zanieczyszczenia oraz specjalną szczotkę nylonową powodującą efekt ścierania brudu z obuwia. Doskonałe możliwości absorpcji brudu powodują, że Mata Scraper świetnie nadaje się do stosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Mata Scraper może być stosowana oddzielnie oraz w połączeniu z innymi matami dostarczonymi przez firmę Berendsen, jeszcze dokładniej chroniąc pomieszczenia przed zniszczeniem i wnoszonymi zanieczyszczeniami. Mata ogranicza rozprzestrzenianie się mikrobów w kurzu. Dzięki temu, idealnie nadaje się do użytkowania w miejscach szczególnie narażonych na zabrudzenia.

Mata Scraper posiada atest Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej. Włókna maty są wyprodukowane z farbowanego nylonu, dlatego nie tracą intensywności koloru.

Maty Scraper są elementem koncepcji firmy Berendsen, której celem jest utrzymanie czystości podłóg i ich ochrona. Jest to koncepcja wynajmu i serwisu mat pozwalająca obniżyć koszty utrzymania firmy.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*
 
 
Telefon*
 
 
Kod pocztowy*
 
 
Komentarz*
 
 
Firma*
 
 
E-mail*
 
 
 
 

Kontakt w sprawie

 
 
 
 

Firmę Berendsen znam dzięki